3_retusz_1

Mgr Piotr Brylewski

Piotr Brylewski – fizjoterapeuta, specjalista ds. wkładek ortopedycznych, biomasażysta. Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz PWSZ w Koninie. Ukończył szkolenia w zakresie: masażu tkanek głębokich, kinesiotapingu, komputerowej diagnostyki stóp, indywidualnego projektowania wkładek ortopedycznych, biomechaniki kończyn dolnych, języka migowego. Uczestnik wielu warsztatów w zakresie kontaktu i pracy z osobami niepełnosprawnymi. 

Współautor kilku publikacji naukowych z zakresu neurofizjologii. W latach 2018-2021 zdobywał
doświadczenie w pracy z pacjentami w zakresie neurochirugii pod okiem dr B. Kopaczewskiego. Od 2020 roku prowadzi indywidualną praktykę fizjoterapetyczną Fizjo-Eden. 

Współpracuje z WSEiT w Poznaniu oraz WSNoZ w Poznaniu. Jako dydaktyk prowadzi zajęcia z zakresu fizjoterapii i masażu w odnowie biologicznej oraz indywidualnego projektowania wkładek ortopedycznych. Prywatnie interesuje się sztukami walki, filmami oraz kulturą dalekiego wschodu.

Opinie pacjentów

Dziekuje za fachową pomoc i doradztwo dotyczące dalszego leczenia i wkładek indywidualnych.
Łukasz Misiorny
Opinia z portalu Facebook

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek 10.00 – 20.00

Sobota10.00 – 14.00

Niedzielanieczynne

Zapisy online

Wizyty w naszym gabinecie można wygodnie zarezerwować on-line przez portal booksy.

Kontakt telefoniczny

509 927 148

Niezależnie od tego z jakimi problemami się zmagasz, nasi doświadczeni podiatrzy pomogą Ci stanąć na nogi w mgnieniu oka.